Právo s pridanou Hodnotou

Niekto pridanú hodnotu zdaňuje, my ju pre klientov vytvárame. Našim klientom tak pomáhame úspešne existovať v prostredí ustavične meniaceho sa práva. Bez ohľadu na to, či klient potrebuje chrániť svoje hodnoty, šetriť svoj čas, vyhodnotiť riziká či nájsť tú správnu cestu k dosiahnutiu svojho cieľa, sme vždy pripravení vytvoriť pre neho optimálne právne riešenie synergicky pôsobiace v jedinečných súvislostiach konkrétnej situácie. Sme tím právnikov, ktorí je pripravený viac ako 100 rokov štúdia a vykonávania práva využiť v prospech Vás tak, aby právo bolo vždy na Vašej strane.

 • Chránime Vaše hodnoty

  bez ohľadu na to, či potrebujete chrániť svoje právo, slobodu, firmu, peniaze, nehnuteľnosť, know how, autorské dielo, dôstojnosť či inú hodnotu, sme tu na to, aby Vaša zákonná ochrana nebola len zápisom v zbierke zákonov.

 • Šetríme Váš čas

  Čas sú peniaze. Sústavne študujeme právo, aby ste ho nemuseli študovať Vy. Nás právo baví, Vás nemusí. Vy sa namiesto štúdia práva či prípravy právnych dokumentov môžete venovať tomu, čo Vás baví alebo tomu, čo Vám prináša osoh.

 • Bojujeme za Vás

  Keď je potrebné bojovať za Vaše práva na súde, na úradoch, na obchodnom rokovaní či na inom právnom bojisku, právnik spravidla býva tým rozhodujúcim faktorom pre konečný výsledok, neveríte?

 • Analyzujeme a optimalizujeme riziká

  Právo je pre neznalých hrozbou pre znalých výhodou. Je výhodou poznať právne riziká, najmä pred závažným rozhodnutím. Nakoľko právny systém je nielen komplikovaný, ale často si protirečí a je často nefunkčný, je dobré reálny odhad právnych príležitostí a rizík zveriť do rúk skúseného právnika.

 • Počúvame Vás,

  aby sme si lepšie porozumeli – Na to, aby sme klientovi ponúkli optimálne právne riešenie, musíme ho najprv dobre pochopiť. A keď klientovi ponúkame riešenie, snažíme sa, aby bolo podané pokiaľ možno čo najzrozumiteľnejším a najjednoduchším spôsobom, aby klient dobre porozumel nám.

 • Robíme za Vás veci, ktoré radšej prenecháte iným

  Či už ide o komunikáciu s právnikom protistrany, s bývalým partnerom, komunikáciu s úradmi a úradníkmi, či o komplikované úpravy právnych textov, radi Vás od takýchto vecí odbremeníme.

Čo pre Vás robíme

Čo pre Vás robíme

Tvoríme právne riešenia.

Veríme, že pre každú odvážnu výzvu a pre každú situáciu existuje optimálne riešenie. Sme pripravení ponúknuť Vám ho. Pritom veríme, že najlepšie riešenie nikdy nie je v texte zákona, ale je ho vždy potrebné hľadať v širších súvislostiach.

Kontakt

Ak ste nenašli odpovede na Vaše otázky, napíšte nám mail alebo nás kontaktujte na uvedených telefónnych číslach, radi Vám odpovieme.